Poszukujesz zatrudnienia? Pomyśl nad urządzeniami sterowanymi komputerowo, a następnie udaj się na kurs – twoje szanse na rynku pracy zdecydowanie wzrosną

Obrabiarki są zrobione do wytworzenia danego kształtu. Oczywiście jest ich mnóstwo (w zależności od typu działania, a także oczekiwanych efektów), lecz w dzisiejszych czasach prym wiodą te numeryczne. Pierwsze można było poznać w latach ‘40-tych i ’50-tych dwudziestego wieku. Rozwijały się błyskawicznie i w tej chwili najszybszą i najczęściej stosową jest obrabiarka sterowana komputerowo.

Read More

Szkolenia ISO – jak je obecnie wybierać oraz z jakiego względu dobrze jest brać w nich udział?

Dzisiaj, sporo mówi się o jakości określonych produktów czy usług. Firmy muszą starać się oferować jak najlepszy poziom jakości, jako że wyłącznie w takiej sytuacji są w stanie stosownie zachęcić klientów do skorzystania z ich propozycji. Koniecznością jest uzyskiwanie kolejnych certyfikatów, które dla konsumenta są znakiem, że dany produkt bądź usługa naprawdę posiadają znakomity poziom. Organizacją, jaka obecnie stoi na straży jakości jest ISO – Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna.

Read More