Szkolenia pomocne w znalezieniu pracy

Ten człowiek, który ma poważne problemy z odnalezieniem pracy: rozchodzi się przede wszystkim o pracę fizyczną, powinien zwracać uwagę na to, że jakby nie patrzeć jego CV jest istotne, zawsze jest brane pod uwagę. W żadnym przypadku poszukujący pracy fizycznej nie mogą zakładać, iż dla pracodawcy liczą się wyłącznie ich ręce oraz zapał do pracy!

Tłumaczenia z języków obcych

W okresie wszechobecnej globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech obcych języków wydaje się być obowiązkowa. Niestety niezbyt wielu z nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej znany jest język angielski, ale w zachodniej części kraju, między innymi we Wrocławiu, z uwagi na niedaleką odległość do granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.

SAP szkolenia – pomysł na to, jak powiększyć swoje możliwości w dziedzinie znalezienia pracy

Rozmawiając z rozmaitymi osobami w starszym wieku oraz tymi, którzy pozostają bez pracy możemy dość regularnie usłyszeć o tym, że możliwości pracy dla osób chętnych ją podjąć często nie ma. Dość regularnie jednak ma to związek z niezwykle sporymi wymaganiami bezrobotnych, którzy nie mając właściwych umiejętności chcieliby zarabiać bardzo duże pieniądze.

Co zrobić, aby wyróżnić się na fali konkurencji? Przygotowujemy poważne CV!

W czerwcu a potem pod koniec września zwykle następują dwie fale masowego dostarczania CV do bardzo różnych zakładów pracy. Zwykle są to CV studentów albo świeżo upieczonych magistrów i licencjatów, które nie mają zbyt rozbudowanego akapitu „doświadczenie zawodowe”. Jak skonstruować dobre CV i dostać wymarzoną, pierwszą poważną pracę?