Czy warto pracować w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt dużych nadziei na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój osobisty. Wiele osób bez skutku szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są z niej zadowoleni.

Jeszcze parę lat temu praca w korporacji oznaczała anonimowość, brak szacunku do

ochroniarz

Autor: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com

podwładnego i wiele pracy za nieatrakcyjne wynagrodzenie. Czy pod tym względem coś uległo zmianie?

Aktualnie rozbudowane przedsiębiorstwa o silnej pozycji na rynku stanowią zasadniczą grupę zatrudniających. Firma Solid Security, lider w branży ochrony, stanowi tutaj świetny przykład dobrego pracodawcy, u którego warto postarać o etat. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na polskim rynku przeszło 20 lat i aktualnie jest jednym z największych pracodawców w Polsce. W błędzie jest ten, kto myśli, że praca w Solid Security to wyłącznie praca dla ochroniarzy.

Jak uważasz? Czy omawiany wątek jest ciekawy? Jeśli tak, to kliknij w link oraz zbadaj praktyczne informacje – wciągną Cię kompletnie.

Firma ma bardzo rozbudowane struktury wewnętrzne, zatrudnia specjalistów handlowych, pracowników administracyjnych, a w kwestii ochrony również nie ogranicza się do jednego typu stanowiska. Decydując się na współpracę z dużą, cenioną w całym kraju firmą, zyskujemy wiele korzyści, wśród których na pewno trzeba wymienić szanse na rozwój personalny, możliwość nieustannego podnoszenia kwalifikacji oraz klarownie wyznaczoną ścieżkę kariery zawodowej, umożliwiającą awanse.

Praca w Solid Security to dobre rozwiązanie zarówno dla osób, które poszukują pierwszego zatrudnienia i chcą zyskać doświadczenie zawodowe, jak i dla osób z imponującym doświadczeniem, które pragną nadal się rozwijać, zajmując coraz to wyższe stanowiska. W związku z tym, że firma posiada duże uznanie na ogólnopolskim rynku, a wewnętrzny system rekrutacji pozwala przyjąć jedynie najlepszych pracowników, posiadanie w CV takiego przedsiębiorstwa znacznie podwyższa wartość rynkową pracownika. Warto zatem już w czasie edukacji pomyśleć o swojej przyszłości i zgłosić się do programu praktyk.

pracownik

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych korporacjach pracownik wcale nie jest traktowany bezosobowo, rozmaite szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne powodują, iż pracownicy firmy dobrze się znają – to ważne, bo żeby całe przedsiębiorstwo dobrze działało, potrzebna jest niezawodna współpraca poszczególnych jego działów.