Rozliczenie PIT 2016 / 2017 – a więc, Ministerstwo Finansów stawia na podliczenie deklaracji PIT poprzez siec internetową

Już od pewnego okresy można usłyszeć o nowiutkim portalu podatnika, który to stworzyło Ministerstwo Finansów. Nasze osoby jednak dzisiaj nie interesuje samiutki portal, lecz sam fakt zachęcania poprzez napomknięte ministerstwo person do uzupełniania deklaracji PIT przez sieć internetową!
Wewnątrz sieci internetowej w czasie poszukiwania ważnych danych o pit online, łatwo natrafimy na słowa: Ministerstwo Finansów, które to utworzyło projekt, przezywany e-Deklaracje.

Read More

Telebim w Radomiu – a więć, co dobrze jest wiedzieć na temat reklamie na drodze asfaltowej Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania poprzez Radom, zwróciłeś uwagę na telebim, wjeżdżając na ulicę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę i teraz rozmyślasz nad tym, jaki to ma „przebieg” informacji – a więc jak sporo ludzi go ogląda i jak silnie umie zwrócić czyjąś uwagę? Rozmyślasz nad tym, jak Twoja reklama wyglądałaby wewnątrz tego konkretnym miejscu? Jeśli tak to doskonale trafiłeś, bo posiadamy dziś zamiar po opowiadać wszystko co wiemy na temacik wspomnianego telebimu!

Read More

Właściwe zeznanie podatkowe

Prowadzenie działalności gospodarczej to spory wyczyn. Wszyscy doskonale wiemy jak to jest, gdy trzeba zapanować nad wielością papierów firmy, nie jest to łatwe. Tak, więc należy pamiętać, że najlepiej poprosić kogoś o wsparcie.

Read More