Jakim sposobem polepszyć logistykę w firmie?

Prowadzenie jednostki, która funkcjonuje w branży logistycznej to współcześnie niezmiernie poważne zadanie. Na rynku napotykamy bowiem coraz bardziej narastające zapotrzebowanie na zawodowe rozwiązania logistyczne, jakie może zostać przez nas zaimplementowane. Stworzenie wydajnych łańcuchów dostaw bez wątpienia jest wyzwaniem, z którym powinniśmy się zmierzyć, aby zagwarantować sobie dobre funkcjonowanie naszej jednostki.

Read More

Jaka będzie wysokość składki zus?

Gdy zastanawiamy się nad uruchomieniem swojej firmy, to musimy zaznaczyć, że ważnych jest tu sporo kwestii. Idzie przede wszystkim o to, by wiedzieć jakie składki nas obowiązują, w jakich okresach co należy wykonać, a również jakie ustawy będą nas obowiązywać, bo wyłącznie wtenczas możemy być przekonani, że nasza firma będzie się rozwijać w prawidłowy sposób.

Read More

Szkolenie siebie oraz ludzi, których zatrudniamy – jakiego rodzaju szkolenia wybrać?

Kiedy zależy nam na tym, by nasza firma rzeczywiście świetnie się rozwijała, to musimy nie zapominać, że ciągle trzeba się uczyć. Jeśli nie chcemy pozostać daleko za konkurencyjnymi firmami, to musimy się rozwijać. To niesamowicie istotne. Tak, więc dobrze dowiedzieć się, czym są gry biznesowe. Nie trzeba od razu robić wielkiego szkolenia, wystarczy ludzi, u nas zatrudnionych, podzielić na parę grup i zaangażować ich w jakąś fajną grę po części szkoleniową.

Read More