Hurtownia BHP oraz firma wynajmująca sprzęt budowlany w Szczecinie.

Opis hurtowni bhp oraz zakładu, wypożyczającego sprzęt budowlany w Szczecinie. Hurtowania BHP Szczecin poleca bogatą ofertą odzieży ochronnej i roboczej. W asortymencie znajdują się produkty zapewniające bezpieczeństwo osób pracujących przed prawdziwie występującymi zagrożeniami w danym zakładzie pracy.

hurtownia BHP

Źródło: http://empak.com.pl/
Na to co oferuje sklep z artykułami BHP składają się produkty, które posiadają bardzo dobre parametry i wykonane zostały z trwałych materiałów. Dzięki takim zaletom mogą przez długi czas służyć użytkownikom, zapewniając optymalną ochronę oraz swobodę. nieustannie śledzimy zmiany w tej dziedzinie i wprowadzamy rozwiązania, które odpowiadają bieżącym przepisom bhp oraz przeciwpożarowym. Dystrybuujemy odzież ochronną, rękawice robocze, buty, preparaty do ochrony oczu, głowy, słuchu, sprzęt przeciwpożarowy (poznaj co sprzedaje Mercor Group) i chroniący przed upadkiem.

Koncentrujemy się na kompleksowym wyposażeniu osób pracujących w doskonałą jakość produktów ochronnych oraz środków ochrony indywidualnej, dobranych optymalnie do realnie występujących zagrożeń na danym stanowisku. Dążymy do osiągnięcia pełni profesjonalizmu w zapewnieniu bezpieczeństwa osobom, które wykonują wszelakie prace – niezależnie czy jest to pracownik w przemyśle ciężkim, zakładzie rzemieślniczym, czy też jest to osoba pielęgnująca swój ogród. Odznacza nas uczciwość, solidność i rzetelność. Chcemy by osoby robiące zamówienia w naszym przedsiębiorstwie, zadowolone powracały do nas w przyszłości, dlatego oferujemy dobre warunki współpracy i zapewniamy profesjonalną obsługę.

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO w Szczecinie wynajmuje sprzęt budowlany, podnośniki, rusztowania i podesty robocze. Współpraca ze znanymi producentami agregatów i urządzeń pozwala nam oferować sprzęt wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie, wydajny oraz łatwy w obsłudze. Misją firmy jest zaopatrzenie klienta w najnowocześniejszy sprzęt, który pomoże wykonać najcięższe zadania na polu budowy oraz sprosta wymaganiom odbiorcy.

Asortyment, którym dysponujemy, dogodna lokalizacja, pomoc w doborze stosownego wyposażenia oraz konkurencyjna oferta na pewno zadowolą najbardziej wymagającego klienta. Swoją działalnością obejmujemy głównie Szczecin i okoliczne miejscowości. Wieloletnia praktyka pozwala nam fortunnie rozpoznawać potrzeby naszych klientów. Zawsze pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu i służymy fachową radą w zakresie korzystania z rozmaitych urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.