Kilka informacji o obowiązkach pracownika

W dzisiejszych czasach praca w firmie to już nie jedynie przychodzenie na swoją zmianę od 8 do 16 i czekanie na ostatnią godzinę i wyjście z pracy. W dobie Internetu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje swoją markę również po pracy, szczególnie, jeśli będzie na wyższym lub managerskim stanowisku.

Read More

Garść sposobów na coroczną regulację podatku bezproblemowo i bez nerwów

Co roku mamy konieczność rozliczenia się z fiskusem, niezależnie czy jako firma czy pracownik. Mamy na to czas od stycznia do końca kwietnia. Bardzo często mamy dylemat, w jaki sposób najlepiej to zrobić. Niektóre osoby odkładają to do ostatniej chwili, dostarczając sobie dużo stresu. Na szczęście jest wiele sposobów, dzięki którym możemy uregulować podatek sprawnie i bez nerwów.

Read More

Czy jest sens bać się rozliczania za pomocą internetu? Czy to skomplikowane? Czy jest sprawdzalne tylko w przypadku standardowych rozliczeń?

Już tak się przyjęło, iż rozliczenie się z fiskusem, to zajmujący i mało lubiany obowiązek. Faktycznie, jest to obowiązek, z jakim powinni się liczyć podatnicy, jednak wcale nie musi być to bardzo zajmujące.
Na szczęście możemy rozliczyć pit 2016 online.

Read More

Tłumaczenia z języków obcych

W czasach wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość co najmniej trzech języków zdaje się być obowiązkowa. Niefortunnie niewielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, z uwagi na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.

Read More