Tłumaczenia z języków obcych

W czasach daleko idącej globalizacji, dobra znajomość przynajmniej trzech języków zdaje się być fundamentalna. Niestety niezbyt wielu spośród nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej stosowany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, z uwagi na bliskość niemieckiej granicy przeważa język niemiecki.

Read More

Pozycjonowanie stron. Co podpowiadają fachowcy

Posiadanie ładnej i interesującej strony WWW to nie wszystko wystarczające, aby była ona często oglądana przez osoby zaciekawione właśnie nią. Wielokrotnie takie strony są umiejscowione na straconych, ostatnich pozycjach w rankingu wyszukiwań. Dlatego też powinno się skorzystać z pozycjonowania stron.

Read More

Kilka informacji o obowiązkach pracownika

W dzisiejszych czasach praca w firmie to już nie jedynie przychodzenie na swoją zmianę od 8 do 16 i czekanie na ostatnią godzinę i wyjście z pracy. W dobie Internetu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje swoją markę również po pracy, szczególnie, jeśli będzie na wyższym lub managerskim stanowisku.

Read More

Garść sposobów na coroczną regulację podatku bezproblemowo i bez nerwów

Co roku mamy konieczność rozliczenia się z fiskusem, niezależnie czy jako firma czy pracownik. Mamy na to czas od stycznia do końca kwietnia. Bardzo często mamy dylemat, w jaki sposób najlepiej to zrobić. Niektóre osoby odkładają to do ostatniej chwili, dostarczając sobie dużo stresu. Na szczęście jest wiele sposobów, dzięki którym możemy uregulować podatek sprawnie i bez nerwów.

Read More

Czy jest sens bać się rozliczania za pomocą internetu? Czy to skomplikowane? Czy jest sprawdzalne tylko w przypadku standardowych rozliczeń?

Już tak się przyjęło, iż rozliczenie się z fiskusem, to zajmujący i mało lubiany obowiązek. Faktycznie, jest to obowiązek, z jakim powinni się liczyć podatnicy, jednak wcale nie musi być to bardzo zajmujące.
Na szczęście możemy rozliczyć pit 2016 online.

Read More