Jesteś typem osoby, którą wszystko bardzo szybko nudzi, a zwłaszcza praca w jednym miejscu przez długi czas

Na domiar wszystkiego nikt nie może Ci zarzucić, iż nie pracujesz i nie zarabiasz. Operatywna i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Stale przecież jesteś w jakimś miejscu zatrudniona, lecz również bardzo szybko się zniechęcasz i rezygnujesz, by poszukać bardziej atrakcyjnej.

konferencje
Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Taki porywczy duch z Ciebie. Czasami jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednym miejscu pracy zostają przez całe życie zawodowe, aż do emerytury – dla Ciebie to nierealne, gdyż Ty nieprzerwanie szukasz czegoś bardziej atrakcyjnego. Znajomi dziwią się Tobie, lecz być może w środku odrobinę Ci zazdroszczą – nie każdego jednego stać na taką odwagę. Nie ma chyba pracy, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już kucharką, przedstawicielem handlowym, sprzedawcą, byłaś zatrudniona jako pracownik produkcji. Aktualnie pracujesz jako barmanka. Jak dotąd ogromnie chwalisz sobie tę pracę. Godziny pracy pasują Ci jak najbardziej, napiwki też cieszą. Wprawdzie, już myślałaś, aby poszukać czegoś innego, ale jak dotąd zrezygnowałaś z tej opcji. Nie patrz się jednak na zdanie innych, i jeżeli masz jakieś wątpliwości to zmień ją, jeśli jednak jako barmanka czujesz się bardzo dobrze – przeczekaj ten moment. Może zwyczajnie wyłącznie Twoja impulsywna natura gdzieś w środku wysyła Ci wskazówki, że zbyt długo tu już pracujesz.
należności
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com

Nikt nie ma prawa komentować Twoich wyborów, przecież to Twoje życie.

Jesteś jeszcze młodą osobą i masz prawo poszukiwać najbardziej odpowiadającej opcji dla siebie. Płynność finansową masz, zatem jak widać, dobrze sobie radzisz. Tak trzymaj.