Pozytywy dotyczące współpracy z doświadczonym doradcą

Dość wielu Polaków decyduje się na regularną współpracę z doradcą finansowym, mając na celu konkretne zyski powiązane z tego rodzaju działalnością. Nie da się ukryć, że doświadczony specjalista może okazać się wyjątkowo pomocny w podjęciu najistotniejszych decyzji względem naszych finansów. Warto odpowiednio bliżej zapoznać się ze specyfiką tego typu usług, zastanawiając się, jakie korzyści są z nimi powiązane.

Read More

Ostatni czas by zadbać o zabezpieczenie dostaw gazu na okres zimowy

Koniec lata to ostatni moment na to aby pomyśleć o tym czy nasze przedsiębiorstwo ma zabezpieczone dostawy paliw energetycznych na czas zimowy. Chodzi w tym miejscu głównie o gaz, który jest fundamentem sprawnego istnienia wielu przedsiębiorstw. Sprawa jest tym poważniejsza gdy zauważy się obecne problemy polityczne w Europie wschodniej. Turbulencje w kontaktach z Rosją, która jest jednym z ważniejszych producentów paliw energetycznych na świecie mogą przynieść w najbliższym czasie wiele kłopotów z dostawami tego surowca.

Read More

Firmy sprzątające coraz bardziej lubiane – informacje na temat specjalności

Na obecną chwilę wysokie piętrowe biurowce wynajmowane są przez nie tylko bogate przedsiębiorstwa, lecz dodatkowo przez niewielkie spółki nie posiadające swojego lokum. Jak bezsprzecznie wiadomo, do zamiatania takich miejsc pożądani są dodatkowi ludzie potrzebni do załogi pracowników, lecz popularność firm zajmujących się sprzątaniem zwiększa się nie bez powodu.

Read More

Sposób pozyskiwanie pracownika w Polsce zmienił się całkowicie w przeciągu kliku ostatnich lat

Do niedawna proces zatrudniania prezentował się w taki sposób, że kandydat udaje się do firmy, w której chce znaleźć pracę. W dziale kadr zostawia CV łącznie z listem motywacyjnym. Jeśli przez dłuższy czas nie otrzymywał żadnego odzewu z zakładu pracy, sam podejmuje próbę kontaktu z potencjalnym pracodawcą.

Read More