Leasing pracowniczy jako wynajęcie pracowników

Leasing pracowniczy to dzierżawienie pracujących zatrudnionych na stałe w innej jednostce. Aby można było mówić o leasingu pracowniczym, powinno dojść do zawarcia porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w którym ustalany jest okres trwania urlopu bezpłatnego pracownika, jego stanowisko i gatunek wykonywanej pracy.

Rozliczenie się z Skarbówką z PITu – co robić aby nie popaść w kłopoty?

Jak każdego roku końcówka kwietnia stanowi bardzo nerwowy czas dla tysięcy polskich podatników. Wypełniając deklaracje podatkową sporo osób napotyka na liczne kłopoty jak np.: gdzie oraz czy wpisać dany przychód.
Fundamentem dla rozliczeń dla każdego petenta jest ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych, prezentuje ona wszystkie dane, które umożliwią się szybko rozliczyć z Urzędem Skarbowym przeciętnemu „Kowalskiemu” – tak przynajmniej być powinno.

Telebim w Radomiu – a więć, co dobrze jest wiedzieć na temat reklamie na drodze asfaltowej Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania przez Radom, zwróciłeś uwagę na telebim, wjeżdżając na uliczkę Maratońską? Czy przykuł Twoja uwagę oraz teraz rozmyślasz nad tym, jaki posiada „przebieg” danych – czyli jak dużo ludzi go ogląda oraz jak mocno potrafi zwrócić czyjąś uwagę? Zastanawiasz się, jak Twoja reklama wyglądałaby wewnątrz tego konkretnym lokalizacji? Jeśli tak to doskonale trafiłeś, ponieważ posiadamy dziś zamiar po opowiadać wszystko co wiemy na temacik owego telebimu!