W jakim mieście najlepiej nabyć mieszkanie na wynajem?

Ceny nieruchomości w naszym kraju różnią się bardzo mocno. W mniejszych miejscowościach potrafią być nawet połowę niższe niż w większych miastach. Cena zależna jest naturalnie od wielu zmiennych takich jak ilość mieszkańców w mieście czy poziom funkcjonowania gospodarki. Całkiem ciekawym rozwiązaniem dla wielu ludzi szukających równowagi pomiędzy cenami mieszkań a perspektywami jakie daje nam życie w danym mieście, zdaje się być postawienie na takie miasto jak Gdańsk.

Read More

Serwer w chmurze loadbalancer – udogodnienie dla wszystkich firm

Loadbalancer i serwer w chmurze to znakomite udogodnienie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Loadbalancer jest tanim i prostym w użyciu urządzeniem, zapewniającym szerokie możliwości zachowania dostępności usług w czasie awarii serwera, potrzeby rozdzielenia ruchu na kilku serwerach i spójne zabezpieczenie przed włamaniami] do sieci.

Read More

Tworzymy sklep online

Rynek e-sklepów zachowuje się w taki sposób, jakby zastój go nie dotyczył. Szczególnie w Polsce, gdzie w 2013 r. spostrzeżono wzrost na poziomie 24% w stosunku do 2012 r. To zapewniło nam pozycję lidera wzrostu w Europie Środkowej.

Read More

Czy teraźniejsze propozycje bankowe są dla nas ciekawe?

Nie da się ukryć faktu, że współcześnie bankowość to niezwykle ważna kwestia. Praktycznie każdy z nas dzisiaj posiada swoje konto w banku, wielokrotnie traktując je jago nieodzowny element naszej wybitnie zagmatwanej rzeczywistości. Usługi bankowe bez wątpliwości są dla nas przyszłością, bowiem nieustannie dostrzegamy stopniowe wypieranie z obrotu pieniądza papierowego, na korzyść ogromnie innowacyjnego i poniekąd oryginalnego rozwiązania, którym jest pieniądz elektroniczny.

Read More