W jakim mieście najlepiej nabyć mieszkanie na wynajem?

Koszty mieszkań w naszym kraju różnią się bardzo mocno. W mniejszych miejscowościach mogą być nawet dwukrotnie niższe niż w dużych miastach. Cena zależna jest oczywiście od wielu zmiennych takich jak ilość mieszkańców w regionie czy poziom funkcjonowania gospodarki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wielu ludzi szukających równowagi pomiędzy cenami mieszkań a perspektywami jakie daje nam mieszkanie w danym mieście, zdaje się być wybór takiego miasta jak Gdańsk.

Read More

Czy teraźniejsze propozycje bankowe są dla nas ciekawe?

Nie da się ukryć faktu, że współcześnie bankowość to niezwykle ważna kwestia. Praktycznie każdy z nas dzisiaj posiada swoje konto w banku, wielokrotnie traktując je jago nieodzowny element naszej wybitnie zagmatwanej rzeczywistości. Usługi bankowe bez wątpliwości są dla nas przyszłością, bowiem nieustannie dostrzegamy stopniowe wypieranie z obrotu pieniądza papierowego, na korzyść ogromnie innowacyjnego i poniekąd oryginalnego rozwiązania, którym jest pieniądz elektroniczny.

Read More

Serwer w chmurze loadbalancer – udogodnienie dla wszystkich firm

Loadbalancer i serwer w chmurze to idealne rozwiązanie dla małych oraz średnich firm. Loadbalancer jest niedrogim i łatwym w użyciu produktem, zapewniającym duże możliwości utrzymania dostępności usług w przypadku awarii serwera, potrzeby rozłożenia ruchu na wielu serwerach oraz spójne zabezpieczenie przeciwwłamaniowe do sieci.

Read More

Tworzymy sklep online

Rynek e-commerce zachowuje się w taki sposób, jakby kryzys go nie dotyczył. Szczególnie w Polsce, gdzie w 2013 r. zanotowano wzrost na poziomie 24% względem 2012 r. To zapewniło nam pozycję lidera podwyższenia w Środkowej Europie.

Read More