Pożyczka vivus i inne podobne produkty finansowe.

Niekiedy często zdarza się, że w okresie świątecznym czy w wypadku jakiejś uroczystości, przykładowo urodzin, brakuje nam gotówki, ażeby zakupić coś wartościowego, co ucieszy naszą bliską osobę. Także często zdarzają się nieprzewidziane remonty, koszty, na jakie trzeba niezwłocznie znaleźć potrzebne pieniądze. Jeżeli mamy na koncie zaoszczędzone pieniądze, to akurat nie mamy już czym się zamartwiać.

Read More

Gdzie billboardy Poznań ma postawione

Czy rozmyślaliśmy o zastosowaniu reklamy outdoorowej?

Gdy chcemy, by nasz biznes odnosił wielki sukces, to musimy mieć świadomość, że doszliśmy do sporej grupy klientów i że calutki czas będą napływały do nas nowe osoby. Dlatego warto się orientować jakie okazują się być propozycje na reklamę outdoorową, a zatem taką, która będzie zamieszczona na ulicy oraz którą codziennie będzie miało szansę widzieć bardzo wiele osób.

Read More

Kredyty to łatwa ścieżka do zadłużenia. Jeżeli nie jesteś bez wyjścia – nigdy nie zaciągaj pożyczki!

Generalnie lepiej jest odkładać niż skorzystać z pomocy finansowej wielorakich instytucji proponujących szybką gotówkę na określony czas. Choć pożyczki niekiedy są pociągające, bo pozwalają zrealizować szybko konkretne pragnienia, finanse z nich pozyskane zwykle nie są warte ceny, jaką trzeba za nie zapłacić.

Read More

Jak najmądrzej zabezpieczyć własną emeryturę?

Chcę odrobinę napisać na temat tego w jaki sposób ludzie w Polsce mają możliwość zabezpieczyć własną przyszłość, tzn. emeryturę. A trzeba wiedzieć, że szczególnie takie zamożne osoby powinny orientować się, że jeśli nie chciałyby zrezygnować z wysokiego standardu życiowego to zawsze muszą jakoś oszczędzać albo inwestować. Zwłaszcza czymś godnym zainteresowania są obligacje państwowe – nie tylko te polskie! Trzeba dywersyfikować koszyk obligacji, bo w końcu z całą pewnością nie możemy za bardzo ryzykować. Sam prywatnie nie lubię ryzyka – bardzo dobrze na tym ogólnie wychodzę…

Read More