Podstawowe nośniki zewnętrznej reklamy, czemu panele LED stały się tak popularne.

Rynek zewnętrznej reklamy także w ostatnich latach zaczął korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Jeszcze do niedawna wykorzystywano na nim przede wszystkim najróżniejsze reklamowe tablice, plakaty oraz bilboardy. Każdy z tych nośników miał inne zastosowanie, w zależności od typu reklamy i rodzaju realizowanej kampanii firmy reklamowe proponowały inne opcje.

reklama

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz zasadniczym minusem statycznych form było i nadal jest to, że wszystkie zmiany wyświetlanej reklamy wiążą się z koniecznością ręcznego jej przyklejenia lub przełożenia. Wymaga to nie tylko pracy ludzi i konieczności czasami dalekich dojazdów, ale też nie daje wiele elastyczności. Dlatego też najczęściej tablice reklamowe łódź albo bilboardy są jednak używane przy nieco dłuższych kampaniach, gdyż krótkie zwyczajnie się nie opłacają i będą wymagać sporej ilości pracy.

Jeśli opublikowane w tym poście informacje są według Ciebie fascynujące, to ponadto, który posiada podobne teksty.

Zamówiona przez klienta reklama naklejana jest na parę tygodni albo nawet miesięcy, i w takiej też postawi czekać będzie na koniec emisji – ile kosztuje reklama świetlna łódź.

Wejście do sprzedaży pierwszych paneli LED przyczyniło się do małej rewolucji na rynku reklamowym. Ten rodzaj nośnika daje bowiem ogromne możliwości na różnych płaszczyznach i zupełnie zrozumiałe jest, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Po pierwsze reklama świetlna łódź oparta na panelach ledowych wykazuje się ogromną elastycznością. Wyświetlanym obrazem steruje komputer, więc nie ma żadnego problemu, aby nawet co kilka sekund wyświetlać inną reklamę. Odpada konieczność mozolnego klejenia kolejnych plakatów, wszystko będzie się sprowadzało do zaprogramowania czasu emisji.

wykorzystanie telebimu

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną zaletą ledowych paneli będzie ich bardzo duża elastyczność. Wykonane są one z niewielkich modułów, które można łączyć ze sobą w jeden większy ekran. Dzięki temu można nie tylko łatwo uzyskać wymagany rozmiar, ale też w razie konieczności łatwo wszystko zdemontować i przewieźć w inne miejsce. To akurat często jest wykorzystywane przy najróżniejszych imprezach sportowych i kulturalnych, gdzie wielkie telebimy są jednym z ważniejszych elementów wyposażenia.