Czy warto pracować w znanej firmie?

W dzisiejszych czasach rynek pracy nie daje zbyt wielkich nadziei na zdobycie fajnej pracy, czy na rozwój zawodowy. Wiele osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są z niej zadowoleni.

Read More

Czy winniśmy zastanowić się nad przyjęciem innej pracy?

Zmiana pracy to trudna decyzja. Szczególnie dla osób, które w obecnym miejscu zatrudnienia zatrudnieni są już kilka albo kilkanaście lat. Niewątpliwie bardziej mobilne są osoby, jakie właśnie zaczynają swoją drogę zawodową lub zatrudnieni są dopiero kilka lat.

Read More

Szkolenia pomocne w znalezieniu pracy

Taki człowiek, który ma duże kłopoty z odnalezieniem pracy: rozchodzi się przede wszystkim o pracę typowo fizyczną, musi zwracać uwagę na to, że bądź co bądź jego CV jest ważne, we wszystkich przypadkach jest brane pod uwagę. Nigdy szukający pracy jako fizyczny nie powinni zakładać, iż dla potencjalnego pracodawcy liczą się tylko ich ręce i motywacja do pracowania!

Read More

Kilka informacji o obowiązkach pracownika

W obecnych czasach praca w przedsiębiorstwie to już nie tylko przychodzenie na swoją zmianę od 8 do 16 i oczekiwanie na ostatni dzwonek i rozwiązanie z zatrudnienia. W dobie netu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje swoją firmę również po zatrudnienia, zwłaszcza, skoro jest na wyższym lub managerskim stanowisku.

Read More