Szkolenia pomocne w znalezieniu pracy

Taki człowiek, który ma poważne problemy z odnalezieniem zatrudnienia: chodzi przede wszystkim o pracę typowo fizyczną, musi zwracać uwagę na to, że jakby nie patrzeć jego CV jest istotne, we wszystkich przypadkach jest brane pod uwagę. W żadnym przypadku szukający pracy fizycznej nie powinni zakładać, iż dla potencjalnego pracodawcy liczą się wyłącznie ich ręce oraz motywacja do pracowania!

Read More

Leasing pracowniczy jako wynajęcie pracowników

Leasing pracowniczy to wypożyczenie pracowników zatrudnionych na stałe w drugiej jednostce. Żeby można było mówić o leasingu pracowniczym, musi dojść do zawarcia porozumienia między dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w którym ustalany jest czas trwania urlopu bezpłatnego pracownika, jego stanowisko i rodzaj przeprowadzanej pracy.

Read More

Kilka informacji o obowiązkach pracownika

Obecnie praca w przedsiębiorstwie to już nie tylko przychodzenie na własną zmianę od rana do wieczora i czekanie na ostatni dzwonek i wyjście z zatrudnienia. W dobie netu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje swoją firmę również po zatrudnienia, szczególnie, skoro będzie na wyższym albo managerskim stanowisku.

Read More