Leasing pracowniczy jako wynajęcie pracowników

Leasing pracowniczy to pożyczenie pracowników zaangażowanych na stałe w drugiej jednostce. Ażeby można było mówić o leasingu pracowniczym, musi dojść do nawiązania porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w którym zakładany jest czas trwania urlopu bezpłatnego pracownika, jego pozycji i rodzaj wykonywanej pracy.

Read More

Szkolenia pomocne w znalezieniu pracy

Taki człowiek, który ma poważne problemy z odnalezieniem zatrudnienia: chodzi przede wszystkim o pracę typowo fizyczną, musi zwracać uwagę na to, że jakby nie patrzeć jego CV jest istotne, we wszystkich przypadkach jest brane pod uwagę. W żadnym przypadku szukający pracy fizycznej nie powinni zakładać, iż dla potencjalnego pracodawcy liczą się wyłącznie ich ręce oraz motywacja do pracowania!

Read More

Kilka informacji o obowiązkach pracownika

Obecnie praca w przedsiębiorstwie to już nie tylko przychodzenie na własną zmianę od rana do wieczora i czekanie na ostatni dzwonek i wyjście z zatrudnienia. W dobie netu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje swoją firmę również po zatrudnienia, szczególnie, skoro będzie na wyższym albo managerskim stanowisku.

Read More