Przed podjęciem decyzji o wyborze szkolenia, powinno się przeprowadzić przegląd potrzeb w tym zakresie

Szkoleniem można określić każdą formę doskonalenia pracownika, której ideą jest podniesienie poziomu jego wiedzy niezbędnych do realizowania zadań na jego zajmowanym, lub też przyszłym stanowisku pracy. Wiele etapów w związku z organizacją i przeprowadzaniem postępowania przetargowego, do tego bardzo często wchodzące nowe zagadnienia oraz zmieniające się orzecznictwa KIO, wymaga systematycznego pogłębiania i odświeżania zdobytej wiedzy.

Read More

Normy bezpieczeństwa i higieny pracy

Kiedy zakładamy swój interes musimy liczyć się z tym, że będzie wiele istotnych spraw, które będą nam spędzały sen z powiek. Na pewno do jednej z nich będą należały zasady BHP. Bywa, że sporo osób myśli, że jakoś damy radę nagiąć te przepisy, ale są one precyzyjne. Powinniśmy my sami, jako pracodawcy oraz nasi pracownicy znać je i ich przestrzegać.

Read More

Z jakich powodów warto postawić na znalezienie pracy poza granicami Polski?

Zatrudnienie w Niemczech jest powiązana z wieloma atutami dla Polaków, dlatego nie ma w tym nic niezwykłego, że dość wiele osób postanawia opuścić kraj. Aktualnie za granicą można znaleźć najróżniejsze oferty, które dotyczą rozmaitych branż. Dość dużym zainteresowaniem cieszy się praca w roli opiekunek, na którą chętnie decydują się Polki, niezależnie od wieku.

Read More