Czy warto pracować w znanej firmie?

W dzisiejszych czasach rynek pracy nie daje zbyt wielkich nadziei na zdobycie fajnej pracy, czy na rozwój zawodowy. Wiele osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są z niej zadowoleni.

Read More

O równowadze ciała i umysłu, czyli w jaki sposób kreatywnie, jak również skutecznie podnieść efektywność zatrudnionych pracowników

O równowadze między pracą a osobistą sferą życia dosyć dużo się współcześnie mówi i słyszy. Menedżerowie niektórych koncernów i niewielkich rodzinnych firm idą krok naprzód i nie prowadzą nic nieznaczących rozmów, ale wprowadzają w życie zalecenia specjalistów. O tym, że nawet typowy pracownik jest najważniejszy, wiemy od dawna, rzecz jednakże w tym, aby właściwie zadbać tak o równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, jak i o to, żeby każdy podwładny miał zagwarantowane dodatkowe korzyści.

Read More

Odpowiednia odzież robocza

Współcześnie bezpieczeństwo oraz warunki pracy to jedna z w największym stopniu podstawowych kwestii o jakie ma obowiązek zatroszczyć się szef. Każdy pracownik powinien posiadać pewność, iż osoba zatrudniająca go zadbała o to, by mógł wykonywać własny zawód możliwie efektywnie jak i również bez obaw o niechciane kontuzje lub schorzenia. Dlatego należy postarać się o to, aby miejsce pracy nie stanowiło zagrożenia, natomiast odzież robocza ułatwiała przeprowadzanie określonych prac oraz chroniła osobę, która je wykonuje.

Read More

Należy się zapisać na lean management szkolenia

Sprawdźmy jakie szkolenia przydadzą się naszej firmie. To jak będzie działała nasza firma, w znacznej mierze będzie zależało od tego, w jaki sposób będzie ona zarządzana oraz jacy obywatele będą dla niej działać. Dlatego należy co jakiś okres sprawdzać, czy w bliskości siedziby naszej firmy nie okazują się być organizowane jakieś fajne szkolenia, na które mogliby się wybrać jej pracownicy.

Read More

Podstawy ergonomii miejsca pracy

Nie podlega wątpliwości, iż rozsądne przygotowanie stanowiska pracowniczych to fundament do wzorcowego spełniania obowiązków zawodowych. Kilka lat temu nie skupiano się na tym zbyt mocno, jednak ostatnio da się bez problemu spostrzec, że sytuacja ta uległa zmianie. Głównie zaczęli sobie z tej opcji zdawać sprawę szefowie firm, którzy zdążają do tego, aby pracownicy posiadali odpowiednie otoczenie do tego, aby pozostawać w jak największym stopniu wydajnymi.

Read More