O równowadze ciała i umysłu, czyli w jaki sposób kreatywnie, jak również skutecznie podnieść efektywność zatrudnionych pracowników

O równowadze między obowiązkami zawodowymi a osobistą sferą życia dosyć dużo się współcześnie mówi i słyszy. Menedżerowie niektórych korporacji i niewielkich rodzinnych firm idą krok dalej i nie prowadzą jałowych dysput, ale wprowadzają w życie rady specjalistów. O tym, że nawet szeregowy pracownik staje się najważniejszy, wiemy od dawna, rzecz jednakże w tym, żeby odpowiednio zadbać zarówno o równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, jak i o to, aby każdy podwładny miał zagwarantowane dodatkowe korzyści.

Read More

Dla kogo są najlepsze agencje pracy? Czy warto korzystać z takich usług? Co nam dają?

Wciąż więcej słyszy się o agencjach pracy. Dobrze w związku tym wiedzieć, czym są, jakiego typu rzeczami się zajmują oraz czy można zaufać takiej firmie. Agencja pracy – jak sama nazwa wskazuje – poszukuje zatrudnienia, daje zatrudnienie, jak również znajduje talenty u konkurencji i zajmuje się zwolnieniami.

Read More

Dlaczego jeszcze więcej przedsiębiorstw nabywa buty ochronne dla swoich robotników?

Dzisiaj jeszcze więcej czasu dedykuje się na tego rodzaju rzeczy, jak chociażby skuteczność pracy oraz pewność w trakcie realizowanej pracy. Są to na obecną chwilę dwa tak znaczące zagadnienia, którym dedykuje się jeszcze więcej uwagi i w aspekcie których przeprowadza się coraz to więcej szkoleń. Nie ma się po co dziwić, dlatego że często statystyki są przerażające, ponieważ mówią o tym, iż większość wypadków w trakcie pracy spowodowanych jest poprzez brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności pracowników oraz przez nieodpowiednie ich przypilnowanie przez osoby decyzyjne, zajmujące stanowiska kierownicze.

Read More

Podstawy ergonomii miejsca pracy

Nie ulega wątpliwości, że rozsądne zorganizowanie stanowisk pracowniczych to baza do jak najlepszego wypełniania zadań zawodowych. Parę lat wstecz nie skupiano się na tym zbyt mocno, jednak w ostatnim czasie można bez kłopotu zauważyć, że kwestia ta uległa zmianie. Przede wszystkim zaczynają sobie z tego zdawać sprawę szefowie firm, którzy podążają do tego, by pracownicy posiadali odpowiednie otoczenie do tego, by pozostawać w jak najwyższym stopniu dobrze zorganizowanymi.

Read More