Czym są fundusze zalążkowe przyznawane na finansowanie inwestycji i kto zdoła je zdobyć?

Fundusze zalążkowe są w inny sposób nazywane jako seed capital. Znaczy to, że są to fundusze przyznawane na finansowanie inwestycji w najwcześniejszym okresie działania danej firmy czy przedsiębiorstwa, okresie który jest zwany fazą zalążkową. Czas ten zawiera moment powstania pomysłu aż do jego pojawienia się w branży lub na rynku.

Read More

Wrocławskie szkolenia IT – Z pewnością powinieneś znaleźć się tam ze swoją firmą

Bardzo dużo znaczących konferencji IT i szkoleń, zwoływanych przez najistotniejsze organizacje z Polski oraz ze świata, ma miejsce we Wrocławiu. Na hasło sale konferencyjne na konferencję IT Wrocław, w internecie pojawiają się takie, które spełniają ogólnie przyjęte normy oraz pomagają wymagającym uczestnikom konferencji i szkoleń pracować w bardzo dobrej atmosferze. Wrocław ma w swojej ofercie 79 obiektów konferencyjnych.

Read More

Handel w Rosji – o czym musisz pamiętać?

Nasze państwo 23 lata temu odzyskało wywalczoną niezależność. Parę lat potem przestały istnieć ZSRR i UW. To bardzo istotne, ponieważ jest on nieodzowny w rozmowach handlowych z wschodnimi biznesmenami. Lecz obok języka, trzeba zdobyć certyfikat Gost R

Read More

Czemu kadra kierownicza powinna się obecnie regularnie szkolić?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, niezależnie od tego czy jest to kilkuosobowa firma czy wielkie przedsiębiorstwo, to problematyczne wyzwanie. Każdy przedsiębiorca musi pamiętać, że podstawowe znaczenie ma kapitał ludzki. To właśnie pracownicy firmy w dużej mierze decydują o tym, czy osiągnięte zostaną wymagane cele. Bardzo ważni są też kierownicy, który sprawdzają pracę poszczególnych osób oraz rozdzielają obowiązki.

Read More