Specjalistyczne i funkcjonalne aplikacje dla każdego przedsiębiorstwa

Żadne przedsiębiorstwo nie może dzisiaj dobrze funkcjonować bez właściwego oprogramowania. Nowe programy komputerowe nie tylko usprawniają pracę, ale i pozwalają zaoszczędzić czas, dlatego ich wybór to bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja.

oprogramowanie firmowe

Autor: Graham Wynne
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjatkowo popularną w Polsce serią oprogramowań dla mniejszych i większych przedsiębiorstw jest Insert GT. W jej skład wchodzi wielofunkcyjny system sprzedaży Subiekt GT, Rachmistrz GT, czyli księga wpływów i wydatków oraz system naliczania podatku zryczałtowanego, Rewizor GT będący oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz system obsługi kadr i płac zwany Gratyfikantem GT. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że programy Insert GT są bardzo łatwe w użytku, klarowne i intuicyjne, dzięki czemu początkujący pracownik powinien bez problemu opanować ich obsługę. Biura projektowe i inżynierskie w wielu firmach, nie mogą istnieć bez znanych produktów AutoCAD cena ich zależy oczywiście od okresu licencji (Ashampoo Winoptimizer).

Jeżeli chcesz przeczytać więcej informacji na ten temat, to kliknij ten link – jest tam bardzo świeża wiadomość (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/melexes.php) odnośnie takiej tematyki.

Wyróżniamy licencje wieczyste jednostanowiskowe, roczne, dwuletnie lub trzyletnie. Naturalnie najmniej korzystny cenowo okaże się zakup jednorocznej licencji AutoCAD cena za ten okres wyniesie wówczas ok. 1600 zł. brutto. Dla dobrze rozwijającej firmy, nie będzie to wybitnie obciążający koszt, ale należy zastanowić się nad opłaceniem licencji na dłuższy okres czasu. Aby móc bezproblemowo korzystać ze sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania, bardzo ważna będzie instalacja programów dbających o optymalizację i konserwację systemu operacyjnego. Wyjatkowo dobrym wyborem będzie program Ashampoo Winoptimizer, który ułatwi między innymi oczyszczanie dysku i rejestru systemowego ze zbędnych składników oraz zarządzanie aktywnymi procesami. Regularne usuwanie obciążających system danych, a także informacji generowanych w trakcie przeglądania Internetu, to niezwykle istotne zadania, potrzebne dla dobrego działania firmowych komputerów, dlatego duże przedsiębiorstwa tak często decydują się na Ashampoo Winoptimizer.

Odpowiednie archiwizowanie danych w firmie wymaga nieraz tworzenia ich kopii (odkryj więcej tu). Niezwykle cenionym oprogramowaniem jest CloneCD. Aplikacja funkcjonuje w trybie „realnego zapisu” RAW, dzięki któremu możemy sporządzać stuprocentowe kopie mnóstwa płyt chronionych przed kopiowaniem. Jest to kluczowe dla bezpiecznej archiwizacji istotnych plików, dlatego oprócz specjalistycznych dla charakteru firmy programów jak np. AutoCAD, warto zaopatrzyć się w opcjonalne oprogramowanie do kopiowania danych, czy optymalizacyjne, jak właśnie CloneCD czy Ashampoo Winoptimizer.