Jakiego rodzaju szkolenia z zakresu obsługi aplikacji komputerowych bywają potrzebne pracownikom biurowym bądź nawet samym dyrektorom

Bezustanny rozwój dyscyplin informatycznych powoduje, że trzeba się dokształcać, aby być w stanie wykonywać powierzone obowiązki w sposób fachowy. Dobrze wiedzą o tym np. pracownicy oświaty, gdyż właściwie co roku pojawiają się nowe programy bądź ich aktualizacje, a wprowadzanie do nich informacji staje się na tyle poważną pracą, że bez dodatkowych kursów praktycznie żaden sekretarz się nie obejdzie.

Read More

Gdy nadchodzi czas na wyegzekwowanie długów – na czym polega windykacja należności i jak wygląda?

Uzyskanie pożyczki we współczesnych czasach jest szczególnie łatwe – dość często nie wymaga nawet pokazania dowodu tożsamości czy poręczenia. Właśnie dlatego coraz większa liczba osób decyduje się na skorzystanie z tej opcji podczas kupowania nowych sprzętów, pojazdów i nie tylko. Niestety problem rozpoczyna się wtedy, gdy nie starczy nam środków na zapłatę raty. Na czym zasadza się proces windykacji należności?

Read More

Kilka informacji o obowiązkach pracownika

Obecnie praca w przedsiębiorstwie to już nie tylko przychodzenie na własną zmianę od rana do wieczora i czekanie na ostatni dzwonek i wyjście z zatrudnienia. W dobie netu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje swoją firmę również po zatrudnienia, szczególnie, skoro będzie na wyższym albo managerskim stanowisku.

Read More