Tanie pożyczki w Szczecinie – jak je znaleźć?

Szczecin to miasto istotne zarówno ze względu na swoją gospodarkę, jak i ze względów turystycznych. To spory ośrodek kulturalny, w którym cały czas coś się dzieje. Jak postąpić w sytuacji, gdy będąc w tym mieście, niespodziewanie otrzymujemy informację, że wystąpi za kilka dni nasza ulubiona gwiazda, lub że organizowana będzie wyprawa, o której zawsze marzyliśmy, lecz nie posiadamy pieniędzy?

gotówka od ręki

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

Najprostszą i najszybszą metodą na pozyskanie małej kwoty, jest wzięcie pożyczki chwilówki. By pozyskać tego typu kredyt, zazwyczaj nie trzeba spełniać żadnych ponadprzeciętnych wymagań. Tak naprawdę, pożyczki Szczecin oferuje niemal na każdym kroku, gdyż na obszarze miasta działa wiele mniejszych i większych firm, oferujących produkty finansowe. Przeczytaj więcej: .

Warto jednak mieć na uwadze, że nie wszystkie tanie pożyczki są naprawdę tanie. Oprócz wysokości oprocentowania, należy zwrócić uwagę na koszty dodatkowe, wśród których znajdzie się m.in. opłata za rozpatrzenie wniosku kredytowego i obowiązkowe ubezpieczenie pożyczki. Aby szybko znaleźć dobrą ofertę, warto przejrzeć wirtualny ranking pożyczek. Tego typu strony są często uaktualniane, zatem umieszczone w nich informacje przeważnie znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

W sytuacji, gdy nie posiadamy dostępu do internetu, albo wolimy bezpośredni kontakt, można przejść się do wybranych placówek i zdobyć informacje o tym, jaką sumę możemy otrzymać, jakie formalności muszą zostać dopełnione i jak długo będzie trzeba czekać na przelew. Jeśli chodzi o krótkoterminowe pożyczki Szczecin nie jest miastem, w którym panują zasady inne niż w reszcie kraju.

Gdy chodzi o pożyczenie niedużej sumy i zależy nam na czasie, opłacalne jest wybrać się po kredyt do firmy, u której jeszcze nie byliśmy kredytobiorcami. Zwykle przy pierwszym kredycie można bowiem skorzystać z promocji i zrealizować pożyczkę zupełnie darmowo, co znaczy, że w terminie spłaty oddajemy tyle samo, ile pożyczyliśmy. Przy takiej możliwości nawet wyjątkowo tanie pożyczki stają się mniej atrakcyjną opcją.

pożyczka

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com

Miejmy na uwadze jednak, aby wnikliwie czytać regulaminy, w szczególności to, co zostało napisane małymi literkami. W chwili, gdy pieniądze potrzebne są natychmiast, człowiek ma skłonność do postępowania zgodnie z emocjami, natomiast zaciągając zobowiązanie finansowe – bez względu na jego wysokość – należy myśleć i postępować racjonalnie. Najlepsza oferta: tanie pożyczki.