Telebim w Radomiu – a więć, co dobrze jest wiedzieć na temat reklamie na drodze asfaltowej Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania przez Radom, zauważyłeś telebim, wjeżdżając na ulicę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę oraz teraz zastanawiasz się, jaki ma „przebieg” informacji – a więc jak sporo ludzi go ogląda i jak mocno umie zwrócić czyjąś uwagę? Zastanawiasz się, jak Twoja reklama wyglądałaby w tym dokładnym lokalizacji? Jeśli tak to idealnie trafiłeś, bo posiadamy dzisiejszego dnia zamiar opowiedzieć wszystko co wiemy na temacik owego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim wewnątrz miasteczku Radom, a dokładniej – telebim Radom Maratońska, to równiutkie piętnaście m2 nawierzchni, na której to znajdziemy bardzo różne reklamy usług, które są oferowane na terenie Radomia.https://www.pitprojekt.pl/jak-wyslac-e-deklaracje-pit-37/ pit projektWspomniany telebim, znajduje się konkretnie obok przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 12 obok ulicy Maratońskiej a także ulicy Limanowskiego, a także w sąsiedztwie skrzyżowania ulicy 1905-go roku oraz Wierzbickiej. Jeśli chodzi o jego rozdzielczość, to wynosi 512 na 288 a jego proporcje ekranowe wynoszą dokładnie 16:9. Godzinki emisji tego dokładnego telebimu są zawarte między godzinką szóstą rano a 23 wieczorem, a ogląda go średnio w okolicy trzydziestu tysięcy przejeżdżających „widzów” dziennie. Warto napomknąć, że ów telebim znajduje się przy głównym dojeździe od centrum z osiedla Borki, a także osiedla Południe.

Niedaleko telebimu znajdziemy dwa przystanki komunikacji miejskiej, kościół, a także cmentarz – nie można także zapomnieć o napomknięciu faktu, iż bywa to tak zwana „trasa tranzytowa” mająca kierunek: Łódź-Rzeszów, Lublin. By dowiedzieć się, jaki konkretnie jest koszt wynajmu telebimu trzeba skontaktować się wraz z jego operatorem!