Tworzymy sklep online

Rynek e-sklepów zachowuje się w taki sposób, jakby zastój go nie dotyczył. W szczególności w Polsce, w której w 2013 r. spostrzeżono wzrost na poziomie 24% względem 2012 r. To zapewniło nam pozycję lidera podwyższenia w Europie Środkowej.

Jeżeli chcesz przyłączyć się do tejże fali, masz na to idealny moment. Jak założyć prywatny sklep wirtualny? O czym powinieneś pamiętać, planując firmę w e-commerce?
elektroniczne budżetowanie

Autor: Justin Brockie
Źródło: http://www.flickr.com
Poniektórym zdaje się, iż tworzenie sklepów internetowych świetna strona to bułka z masłem. Owszem, z technicznego punktu spojrzenia, przy aktualnym stanie technologii, nie musi to nastręczać ogromnych inwestycji. Jednakże samo „postawienie“ sklepu to wyłącznie czubek góry lodowej. Czubek, bez którego biznes nie zaistnieje, lecz jednak na samym wstępie powinieneś znaleźć… Pomysł na sklep on-line.
Zanim rozpoczniesz w ogóle rozmyślać o technologii, winieneś mieć wykrystalizowany pomysł na sklep. Co zamierzasz wyprzedawać, kto będzie Twym klientem, skąd będziesz brać towar, gdzie będziesz go gromadził…? Jeśli projekt zrodzi się już w Twej głowie, dobrze, abyś zestawił go z rzeczywistością.
serwis

Autor: Shawn Campbell
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdź konkurencję, oceń swoje silne oraz słabe strony oraz szanse oraz ryzyka rynkowe, spróbuj dojść do reprezentantów grupy docelowej oraz uskutecznić ankietowanie marketingowe. Bądź porządnie przygotowany od strony koncepcyjnej. To będą podwaliny Twego sukcesu w e-commerce. Kiedy już je stworzysz, kolejna w kolejce musi być… Strategia sklepu on-line.

Zainteresował Cię ten post? To znakomicie, ponieważ oryginalny wpis (https://szukasz-pracy.pl/) ma podobne informacje do publikowanych.

Idzie o to, abyś spisał na papierze wszystko, co wpadło Ci do głowy na etapie koncepcyjnym.

Przygotuj procedurę marketingową w perspektywie co najmniej półrocznej, uwzględniając wszelkie czynniki, które będą przesądzały o Twym „być albo nie być“: towar, logistykę, szanse oraz ryzyka, koszty.