Przejście na emeryturę a odprawa pracownicza, jakie szczegóły powinniście wiedzieć

Wraz ze zmieniającym się prawem pracy osobom, które niebawem mają zakończyć swoje kariery zawodowe i odejść na emeryturę nierzadko bardzo ciężko uzyskać dane na temat tego, w jakiej wysokości odprawy emerytalne są dla nich dedykowane. Trzeba przyznać, że niejednokrotnie wysokość kwoty, jaką pracownik uzyskuje z chwilą zakończenia kariery zawodowej jest decydującym czynnikiem o otrzymywaniu emerytury.

Read More

Wakacje nad polskim morzem i nie tylko ! Przejrzyj niesamowite oferty już dziś

Zbliża się okres letni. Na upragnione wczasy oczekujemy już dawno. Jeszcze w zimie, w czasie sennych wieczorów, by poprawić sobie samopoczucie, oglądaliśmy piękne katalogi agencji turystycznych i obmyślaliśmy podróże naszych marzeń. Ponieważ tegoroczna zima niezmiernie dała nam w kość, już z utęsknieniem wyczekujemy gorącego słoneczka. Marzymy o odpoczynku na piaszczystej plaży oraz kąpielach w błękitnym morzu.

Read More

Galerie handlowe, które pożądane byłoby odwiedzać będąc w Rzeszowie

Wybierając się na wakacje do jakiegoś miasta pewno korzystamy z wielu licznych atrakcji, odwiedzamy piękne okolice, podziwiamy zabytki a także chodzimy na zakupy. Szczególnie osoby, które na co dzień mieszkają w niewielkich miejscowościach lubią podróżować na zakupy do sporych miast, bo jest tam o wiele większa oraz znacznie ciekawsza propozycja handlowa.

Read More